Centro Superior de Lenguas Modernas є приватною мовною школою при Університеті Кадіса (Іспанія), в якому вже за декілька тижнів можна значно покращіті рівень іспанської мови і поєднати приємне з корисним – навчання і відпочинок на березі Атлантичного океану!

Ми співпрацюємо із університетом Гранади, Валенсії, Барселони, Мадриду і Кадізу.

Університет Валенсії:

Цей університет заснований у 1499 році. Один з небагатьох європейських вишів, які мають свою Конституцію. За свою більш ніж п’ятивікову історію університет підготував сотні тисяч фахівців з різних напрямів класичної університетської освіти.

Університет Гранади:

Університет Гранади є результатом прийняття Закону про автономний університет 1983 р. Його лідерство виражається у визнанні одним із найкращих навчальних закладів за різними рейтингами. Таким чином, згідно з Шанхайським академічним рейтингом університетів світу , він входить до числа 300 найкращих університетів світу та другого в Іспанії .

Університет твердо надає перевагу ефективному управлінню, знанням та їх передачі, якісному навчання із сучасними методами. Лідерство в галузі досліджень, постійне вдосконалення його діяльності за допомогою ІКТ, інтернаціоналізація та рівні можливості також є відмінними рисами університету Гранади.

Університет Кадізу:

Кадіс – найпівденнішe іспанське місто, розташованe на узбережжі Середземного моря і Атлантичного океану. Він вважається найдавнішим містом Західної Європи, а Університет – одним з наймолодших вузів Іспанії. Університет Кадіса продовжує академічні традиції Лоцманської школи (XV-XVI ст.) І Королівського військово-морського медичного та хірургічного коледжу (XVIII ст.).Університет Кадіса є одним з провідних університетів Іспанії.

Мадриський університети Комплутенсе:

Університет Комплунтенсе у Мадриді веде свою історію з кінця ХІІІ століття, коли було видано ліцензію на створення школи у м. Алькала-де-Енарес. У 1499 р. був отриманий статус університету. Тому UCM вважається найстарішим навчальним закладом із існуючих. У 1836 році був перенесений до Мадриду і став центральним університетом Іспанії та головним іспанським громадським ВНЗ. Встановив двосторонні угоди з науково-дослідними та навчальними установами Щорічно в Мадридському університеті Комплутенсе  навчається близько 90 тисяч студентів, здобуваючи знання від 6000 викладачів міжнародного рівня.

Університет Хаен:

University of Jaén ( UJA ) – державний вищий навчальний заклад в Іспанії. UJA був заснований у 1993 році. Головна будівля університету розташована в Хаені на території кампусу міського типу. University of Jaén останнім часом є одним із 30-ти провідних університетів Іспанії. Навчальний заклад входить до п’яти відсотків найкращих університетів у світі.

Автономний університет Барселоні:

Автономний університет Барселони – Universidad Autónoma de Barcelona (UAB) – державний навчальний заклад загального профілю, розташований у столиці Каталонії. Автономний університет у Барселоні було засновано одночасно з Автономним університетом Мадрида після освітніх реформ 1968 року. Відомий як один з найкращих університетів у світі, заснованих за останні 50 років. Викладачі, аспіранти та студенти Автономного університету ведуть активну науково-дослідну роботу, беручи участь у реалізації різноманітних національних та міжнародних проектів. Курси мовної підготовки Автономного університету займають будівлю у модерному стилі у місті Сан-Пау. У 1997 році він був визнаний пам’яткою Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Частина лекцій у UAB читається каталонською мовою, для вивчення якої організовано безкоштовні лінгвістичні курси.