На рівні А1 Ви вивчаєте типові іспанські привітання та прощання, числа, кольори, дні тижня, місяці та погоду відповідно до пір року. Вмієте представитися і розповісти про свою сім’ю, описати свою зовнішність і характер, розпорядок життя і захоплення. Проаналізувати основні аспекти фонетики та граматики іспанської мови.

На рівні А2.1 Ви зможете описати різні типи житла та обговорювати роботу по дому, ви вчитеся говорити про здоров’я та їжу, висловлювати свої вподобання щодо одягу та подорожей. Ви уже вмієте використовувати загальні вирази відповідно до тем і говорити про майбутнє. На рівні А2.2 Ви вчитеся порівнювати, розповідати про своє дитинство, певні моменти та історичні постаті, важливі для людства винаходи, Ви вже вмієте коментувати іспанське кіно та екологію. Також навчитеся організовувати вечірку, висловлювати свої почуття та бажання.

На рівні B1.1 Ви дізнаєтеся більше про географію та історію Іспанії, зможете говорити про новітні технології та Інтернет, поглибите свої знання про екологічні проблеми та відповідальне споживання. Будете здатні давати поради, дозволи чи заборони, висловлювати припущення та оціночні судження.
На рівні B1.2 Ви будете коментувати риси характеру, міжособистісні стосунки, вмієте виражати емоції, які викликають різні події.  Розмовляти про літературу та пресу, розповідати про умови праці та навчання, виражаючи причину та наслідок, цілі та часові зв’язки між діями.На рівні B1.3 Ви говорите про виклики поколінь, харчування та гастрономію, описуєте стан здоров’я, знаєте, як висловити умови та наслідки, говорите про
мету дій та ймовірності. Аналізуйте новини та вчіться писати листи.

На рівні B2.1 Ви розповідаєте про важливі етапи свого життя, уміння та навички, світ роботи, вчитеся виражати почуття та настрої, обговорюєте принципи здорового способу життя та щастя. Розмова про культурні аспекти, дебати про політику та участь громадян.На рівні B2.2 Ви коментуєте медіа та сучасні проблеми, розповідаєте про туризм та цікаві місця, знаєте, як приймати запрошення та призначати зустрічі, висловлювати емоції, думки та припущення. На рівні B2.3 Ви вивчаєте молодіжний сленг, вмієте обговорювати технології
та науку, робочу діяльність та особисте спілкування. Висловлюєте свою думку та аргументи щодо екологічних проблем та безвідповідального споживання, впевненість та сумніви, причини та наслідки.

На рівні С1.1 Ви аналізуєте свої досягнення та типові помилки в навчанні, вмієте обговорювати споживчу поведінку, розповідаєте про переваги спорту та функції мозку. Переказуєте події минулого, висловлюєте співчуття та давати рекомендації, аналізуєте літературу та мистецтво. На рівні C1.2 Ви навчитеся виражати іронію та сперечатися про соціальні міфи та міські легенди, використовувати загальні розмовні вирази, коментувати іспанський світ праці та пошук роботи. Поговорите про міжособистісні стосунки та опишите більш детально фізичні та риси характеру. На рівні C1.3 Ви можете обговорювати міжособистісні стосунки та більш детально описувати фізичні риси та риси характеру. А також проаналізувати соціальні проблеми, дізнатися більше про людську психологію та функції мозку. На рівні C1.4 Ви вивчаєте найуживаніші словосполучення, лексику, пов’язану
з паперовою роботою та бюрократією,  аналізуєте політичні промови, кіноогляди, статті та репортажі на такі теми, як батьківщина, екологія, успіх і невдача.

На рівні C2.1 Дізнаєтеся більше про іспанську культуру, літературні новини та рекламу. Аналізуєте соціальні мережі, їхній соціальний та психологічний вплив, розмірковуєте про сучасне мистецтво та мову тіла. На рівні C2.2 ви знаєте колакації, обговорюєте соціальні звички та культурну спадщину, обговорюєте професійні навички та особисті стосунки, вивчаєте цінності та вірування латиноамериканського світу. Вчити переказувати факти з використанням метафор і розмовних конструкцій. На рівні C2.3 ви коментуєте відомих людей і важливі моменти в історії Іспанії, соціальні явища, такі як пластична хірургія. Вивчити стилі спілкування, галузі права та закони. Дискутуєте про соціалізуючу роль соціальних мереж і телебачення.  На рівні C2.4 Ви вивчаєте стилі спілкування, галузі права та закони. Дискутуєте про соціалізуючу роль соціальних мереж і телебачення, а також коментуєте мову жестів і своєрідні звички іспаномовного світу. На рівні C2.5 Ви дізнаєтеся, як користуватися юридичною та адміністративною лексикою, обговорити форми правління та реформи, соціально-екологічних проблеми та історичні події. Вільно вживаєте спеціальні терміни та розмовні слова.