Методика 360° ‒ основа якісного навчання у Spanglish Academy.

У чому ж полягає суть авторської методики від Невинної Юлії Петрівни? 

  • Поєднання звичайної академічності із найкращими та найновішими формами навчання, що привезені із Великобританії, Іспанії, Італії та Канади.
  • Використання передової іспанської літератури та авторських посібників, кількість яких лише зростає;
  • Навчання через інтерактивну форму, що допомагає розвивати 4 основні навички: читання, письмо, говоріння та аудіювання. Ми робимо надзвичайно великий акцент на використанні аудіо-, відео-інтерактивних ресурсів.
  • Гейміфікація – новинка в Україні, але не для студентів Spanglish Academy. Що ж це таке? Використання окремих елементів ігор у неігрових практиках. Вона дає змогу не лише навчатися граючись, а і відволікатися при переключенні від одної вправи на іншу. Таким чином, наші студенти охоплюють значно більшу кількість матеріалу.
  • Платформа – ще один спосіб покращити якість та рівень викладання в нашому центрі. Вона дає змогу значно урізноманітнити заняття, задіяти різні види пам’яті, значно полегшити засвоєння нового матеріалу, переключати увагу, тим самим уникаючи нудного процесу. До того ж під час навчання використовуються наші авторські підручники, а платформа дозволяє постійно вводити нові матеріали і власного створення, що доповнює і робить процес довершеним.
  • Практика перекладу – ще один важливий момент, який покращить рівень володіння мови.
  • Майстер класи, спікінги та інші заходи від Spanglish Academy допомагають нашим студентам повністю зануритися у культури Іспанії, Англії та Німеччини.
  • Абсолютно нові програми, що затверджені найкращими фахівцями Іспанії.

Варто звернути увагу, що наша методика є адаптивною як для дітей, так і для дорослих. Гейміфікація допомагає достукатися до сучасних дітей, які звикли грати в комп’ютерні ігри і спілкуватися в соціальних мережах. Саме тому наша команда – це лише молоді спеціалісти, що працюють на якість та результат. Spanglish Academy не використовує класичні освітні методики, які часто ігнорують простий, але безмежно значущий факт – навчання має приносити радість, воно може і має бути цікавим, тому ми використовуємо принцип blended learning. Таким чином, платформа виступає як частина гейміфікованого та інтерактивного матеріалу, проте не заміщує академічну частину. Наша методика діє не лише для простих курсів, а й для підготовки до DELE, SIELE, ILETS, TOEFL, TestDaF, Goethe Institut, а також і ЗНО.

Spanglish Academy користується важливою істиною ‒ найкраща боротьба з нудьгою ‒ це драйв і позитивні емоції, а із ними інформація, у тому числі нові мови, засвоюються краще.