Няня – це надійна та вірна помічниця, чуйна та добра людина, грамотний методист, який точно знає, які розвиваючі методики варто застосувати для відкриття у дитині Особистості, грамотний психолог, що вміє подтримувати гармонію та чистоту дитячої душі.

Як знайти няню?🤱

Багато сил та часу витрачається на підбір необхідного спеціаліста. Не усі люди йдуть у ногу з часом, не всі несуть в собі професіоналізм, позитив, оптимізм. Багато матусь припиняють пошук, глибоко розчарувавшись перспективою знайти “потрібну” кандидатуру. І дуже шкода.

Наша основна задача – максимально спростити для батьків такий важливий та відповідальний процес як вибір няні. Ми не тільки знайдемо Вашій дитині 👶 няню, але й викладача іноземних мов 🇺🇸 в одній людині. Це дуже зручно, адже Ви, як батьки, будете спокійні не тільки за життя та розвиток, але й освіту. Знання іноземних мов зараз як ніколи важливе, тому варто почати вивчення вже в дитячому віці❗

Наші няні мають спеціальну остіву, вони з легкістю знайдуть спільну мову з дітьми, будуть надійною підтримкою та допомогою Вам і Вашим дітям.

Ми розуміємо як важко для батьків бути впевненими в няні, тому пропонуємо вам виключно спеціалістів👩‍⚖️‍💼