Ми хочемо розповісти про наш Englush Speaking club🇬🇧, який проходив у неділю 30.09! Тема нашої зустрічі була: “How do you equate success?”🔝🤗

Ось фрази та ідіоми, якими наповнився словниковий запас наших студентів:

✍Knock it out of the park – неможна зробити краще, ідеально.
📘We knocked it out of the park on the first try. – У нас все отрималося з першого разу.

✍A wing and a prayer – мінімальна можливість досягти успіху.
📘Unless we come up with the solution, we’ll be a wing and a prayer. – Якщо ми не знайдемо рішення проблеми, ми не досягнемо успіху.

✍Nailed it! – досягати успіху.
📘I have no doubt that you will nailed it! You’ve trained so hard. – Без сумніву, ти досягнеш успіху! Ти так багато тренувався.

✍Dead in the water – нічого не відбувається, не змінюється.
📘12 months have passed but our project seems to be dead in the water. – 12 місяців вже прошло, а наш проект так і не зрушив з місця.

✍Strike while the iron is hot – користуватися випадком, поки є можливість.
📘The boss is in a good mood today, let’s strike while the iron is hot and ask for a pay raise. – Бос сьогодні в хорошому настрої, давайте використаємо можливість і попросимо підвищення зарплати.

✍Flash in a pan – тимчасовий, раптовий успіх.
📘His physical form this season has proved that his success last year was no flash in a pan. – Його форма зараз показала, що його успіх у минулому році був випадковим.

✍Pass with flying colours – бути успішним.
📘I have failed the test, but I’ll come back later and pass with flying colors. – Я провалив тест, але я перездам його і буду успішним в цьому.

Ми чекаємо на Вас на наших Speaking club!

Leave a Comment