Якщо вас цікавить освіта в Канаді та перспективи після закінчення навчання, ми допоможемо вам в цьому! Ми пропонуємо безкоштовні послуги і допомогу студентам з усього світу в досягенні їх цілей у сфері освіти та кар’єри🎓

Особливістю системи освіти Канади є орієнтація на отримання практичних вмінь та навиків, тісна співпраця навчальних закладів з провідними міжнародними компаніями. На сьогоднішній день в Канаді функціонує близько 100 університетів та більш ніж 135 коледжів💼Всі навчальні заклади керуються провінційними представництвами. Випускники коледжів отримують практичні навики, необхідні в подальшому процесі працевлаштування. У свою чергу, університети Канади являються науковими центрами, у стінах яких проводиться третина досліджень країни. По закінченню університета студенти отримують ступінь магістра та наукові ступені.

Вища освіта в Канаді (Post-Secondary Education) передбачає проходження одного з таких типів програм:

Certificate Program. Вони передбачають навчання протягом 1 року.

Diploma Program. У цьому випадку навчання триває 2-3 роки.

Ці програми дозволяють за короткий період освоїти професію, отримавши необхідні практичні навики, і приступити до роботи.

Bachelor Degree. Навчання тривалістю 3-4 роки дає можливість отримати ступінь бакалавра.

Master Degree – магістерська програма. Як правила, така ступінь потрібна для того, щоб продовжити наукову діяльність чи для підготовки для отримання докторської ступені.

Таким чином, канадська система освіти являється однією з найбільш прогресивних і ефективних систем у світі. Канадські дипломи мають світове визнання і високо цінуються. Тому, вчитися в Канаді сьогоді дуже вигідно та цікаво✈️

Leave a Comment